Pomoc online PDF Drukuj Email
Wpisany przez emer   
Czwartek, 28 Styczeń 2010 09:31
Konsultacje i porady psychologiczne on - line

Z  uwagi na dużą liczbą zapytań z Państwa strony w drodze mailowej Centrum Carpe Diem postanowiło rozszerzyć swoją działalność o pomoc psychologiczną on - line.

Teraz możecie Państwo szukać pomocy u naszych terapeutów pisząc na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Otrzymacie nie wychodząc z domu poradę, wsparcie oraz zrozumienie.

Porady on - line mogą Państwu pomoc w codziennych problemach, jednak nie zastąpią one specjalistycznej porady w wypadku poważnych sytuacji kryzysowych.

Jeśli zdecydujecie się Państwo napisać do nas, prosimy kierować zapytanie na adres email  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . List powienien zawierać możliwie najdokładniejszy opis problemu.

Następnie prosimy wpłatę 30zł na konto ING BANK Śląski 93 1050 1559 1000 0023 2675 5523 z dopiskiem pomoc on-line i podaniem nazwiska lub nicka, który pomoże nam zidentyfikować  osobę wpłacającą.

Po otrzymaniu wpłaty otrzymacie od nas poradę drogą elektroniczną w ciągu 48h.

Możecie Państwo opłacać każdą odpowiedź osobno lub zapłacić za kilka odpowiedzi z góry.

Jeśli macie Państwo jakieś pytania, w jaki sposób korzystać z e-porad w naszym Centrum lub jakieś informacje są dla Was niejasne, to piszcie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Zmieniony: Czwartek, 11 Luty 2010 16:26
 
POMOC DLA DZIECI
Poradnia rodzinna Szczecin

 

POMOC DLA DOROSŁYCH
Psycholog Szczecin